عکس کارخانه کاج نچسب، تولیدکننده برند کاج تفلون و عرضه کننده محصولات فورته

شرکت کاج نچسب در راستای نیل به خودکفایی کشور در زمینه تولید ظروف به روش نورد و کششی فعالیت خود را از سال 1362 آغاز نموده و با بیش از چهار دهه تجربه در زمینه تولید، صادرات و فروش ظروف نچسب، همچنان در مسیر پیشرفت و تولید محصولات جدید و ارائه خدمات بیشتر گام برمی‌دارد. این شرکت با استفاده از نجهیزات و ماشین آلات مدرن و بکارگیری پرسنل مجرب، بهبود مستمر را سرلوحه کلیه فعالیت های خود قرارداده است تا با شناسایی صحیح نیازها و تامین رضایت مشتریان خود در زمینه تولید و عرضه محصولات با کیفیت، تحویل به موقع با قیمت مناسب به اهداف خود دست یابد.

این مجموعه علاوه بر تولید ظروف نچسب به روش نورد و کششی، از سال 1378 با اخذ مجوز طرح و توسعه و تدوین تکتولوژی، موفق به تولید ظروف نچسب به روش ریخته گری تحت فشار (دایکسات) نیز گردیده است.

لوگو کاج تفلون و فورته در صفحه تماس با ما

اقدامات انجام شده جهت حفظ و ارتقاء توان رقابتی در عرصه داخلی و بین المللی عبارتند از:

  • احداث کارخانه ذوب و دایکاست آلومینیوم و تولید کامل ظروف نچسب به روش دایکاست در ایران
  • راه اندازی خط تولید محصولات گششی به روش فورج سرد
  • اخذ نشان استاندارد(پوشش و بدنه) از موسسه استاندراد و تحقیقات صنعتی ایران
  • اخذ پروانه بهره برداری و ساخت از وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی
  • اخذ گواهینامه کیفیت از نمایشگاه های اروپایی
  • اخذ گواهینامه ISO 9001 از شرکت TUV NORD آلمان
  • اخذ گواهینامه ISO 12001 و OHSAS 18001 از شرکت UKAS انگلستان
  • اخذ تندیس دیموند در توزیع و پخش
  • اخذ گواهینامه لوح مدیران برتر
دستاوردها و گواهینامه های شرکت کاج نچسب، تولید کننده و عرضه کننده محصولات آشپزخانه با برند کاج تقلون و فورته

ظروف کششی | Pressed Aluminium

واحد تولید ظروف کششی کارخانه کاج نچسب در مساحتی حدود 5000 متر مربع بنا شده است. در مورد ظروف کششی، مواد اولیه شامل صفحات دایره ای شکل آلومینیومی گروه 1000 و دارای استاندارد AA آمریکا می‌باشد. این ماشین آلاین به روش دیپ دراوینگ یا کشش عمیق به گرده‌ها فرم می‌دهند.
کارخانه کاج نچسب دارای قابلیت تولید ظروف با بهترین انواع پوشش داخلی است. پوشش داخلی شامل مواد PTFE، سرامیک و گرانیت می‌باشد. هر یک از این مواد طی فرآیند پوشش دهی بر روی لایه های اولیه یا آستر قرار می‌گیرد تا باعث تشکیل سطحی مناسب، استاندارد و بهداشتی گردد؛ همچنین این کارخانه به تازگی موفق به راه اندازی خط تولید ظروف کششی به روش فورج سرد گردیده که موجب ایجاد تحولی قابل توجه در تکمیل سبد محصولات شرکت شده است.

عکس کارخانه کاج نچسب، تولیدکننده محصولات آشپزخانه با برند کاج تفلون و عرضه کننده محصولات فورته - بخش پاشش اتوماتیک
عکس کارخانه کاج نچسب، تولیدکننده محصولات آشپزخانه با برند کاج تفلون و عرضه کننده محصولات فورته - بخش کوره رنگ

ظروف دایکاست(چدنی) | Die-cast

واحد تولید محصولات دایکاست با فضایی بالغ بر 5000 مترمربع از کارخانه کاج نچسب را به خود اختصاص داده است که در آن کوره های ذوب، دستگاه های تزریق مواد مذاب با ظرفیت های بالا و ماشین آلات برش و پولیش تعبیه شده است. تجهیزات این واحد بر اساس طبقه بندی آمریکا و در گروه روش های تولید در قالبهای دائمی قرار می‌گیرد. پایه تولید ظروف دایکاست شمش های آلومینیومی گروه 5000 است که مطابق استاندارد AA انجمن آلومینیوم آمریکا و دارای درجه خلوص بالای 95 درصد است. این شمش ها در کوره های ویژه که دمای آن به بیش از 700 درجه سانتی گراد می‌رسد، ذوب شده و بر اساس برنامه تولید، با سیستم هیدرولیک و تحت فشار زیاد در قالب های مشخص تزریق می‌شود. پوشش داخلی ظروف دایکاست نیز همانند ظروف کششی شامل مواد PTFE سرامیک و گرانیت می‌باشد که برحسب برنامه تولید در دستور کار قرار می‌گیرد.